На головну сторінку блогу

ДОВІРА ВИРОБНИКІВ ДО SLIMTEX: КОНСТАНТА НАШОГО РОЗВИТКУ

За період своєї присутності на ринку тонкий утеплювач slimtex заручився підтримкою та визнанням багатьох українських виробників, серед яких як великі бренди так і початківці, які з перших своїх кроків у бізнесі роблять ставку на якісні матеріали. Тонкий утеплювач slimtex дає виробникам одягу отримати від технологічного процесу максимум задоволення.

Незважаючи на те, що утеплюючий шар в готовому виробі не видно, щодо верхнього одягу його функції надзвичайно важливі. З однієї сторони, slimtex має відмінно виконувати своє пряме призначення – зберігати тепло, з іншої – забезпечити ідеальну посадку по фігурі, сформувати необхідний силует. Тому, очевидно, що процес вибору утеплювачів при проектуванні нових виробів слід розглядати комплексно.

З точки зору готового виробу slimtex – саме той утеплювач, який в поєднанні з високоякісними тканинами верху і підкладкою відповідає функціональним і естетичним вимогам. З економічної точки зору – важлива можливість значно знизити витрати на транспортування і зберігання, а також скоротити час на розкрій і пошиття готових виробів (укладається в велику кількість шарів, виключається операція простьобування з підкладкою).

Для того, щоб надати технологам швейного виробництва найбільш повну інформацію про утеплювачі, було здійснено комплексне дослідження slimtex на коефіцієнті теплопровідності в порівнянні з найбільш популярним утеплювачем синтепоном.

Призначення утеплювача – зберігати природне тепло людини. Як показує діаграма, показники slimtex перевищують показники синтепону при однаковій поверхневій густині і товщині в три рази меншій. Це означає, що тонкий утеплювач slimtex є не лише конкурентноздатним на ринку утеплювачів, а й завдяки своїй тонкості має ряд переваг у порівнянні з іншими.

Слід також додати, що виробники, які довіряють тонкому утеплювачі slimtex отримують привабливу можливість охопити новий сегмент швейного ринку – пошив утеплених піджаків, плащів, що завжди є актуальним трендом осені і весни.

Також наш бренд завжди підтримує бажання клієнтів пропонувати нові моделі ринку, тому ми заохочуємо практику експериментального пошиття виробів на базі існуючої конструкції, але з використанням slimtex.

 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!